O nas
w skrócie

Na wstępie chcielibyśmy powiedzieć Ci kilka słów o sobie i produktach tworzonych przez naszą manufakturę zlokalizowaną w okolicach Rawy Mazowieckiej. Nazwa naszej marki „Solomijka” zaczerpnięta została od dawnego ukraińsko-rosyjskiego imienia Solomiya , które jednocześnie jest imieniem naszej małej, uroczej córeczki. Jej przyjście na świat diametralnie odmieniło nasze spojrzenia na życie i początkowo zainspirowało do rozpoczęcia tworzenia zdrowych słodyczy dla niej, by odpowiednio wspierać jej rozwój, wyrabiać u niej dobre nawyki żywieniowe i dawać jej to co każde dziecko uwielbia – radość z jedzenia słodyczy lecz przy zachowaniu dbałości o zdrowie i prawidłowo zbilansowaną dietę. Rozpoczeliśmy więc malutką produkcje na własne potrzeby. Z czasem jednak coraz większe grono przyjaciół i znajomych dopytywało się o przygotowanie takich słodyczy również dla ich dzieci. Często jednak widzieliśmy że i rodzice sami chętnie zajadają się tymi pysznościami . Stąd więc narodził się pomysł na markę „Solomijka”, tak by smakiem tych naturalnych przekąsek mogło się cieszyć coraz to więcej dzieci i dorosłych.Tak się to wszystko zaczęło…..od macierzyńskiej troski o dziecko, przez zachęty ze strony rodziny, przyjaciół i znajomych, aż po budowę i przygotowanie niewielkiego zakładu produkcyjnego – naszej niedużej manufaktury, w której tworzymy naturalne słodkości i nie tylko słodkości… To co szczególnie budzi naszą dumę to fakt że jesteśmy firmą rodzinną, której mottem jest przygotować oferowane przekąski z najwyższej jakości produktów – świeżych owoców i warzyw w taki sposób oraz tak smacznie i zdrowo jakbyśmy przygotowywali je dla siebie i własnej rodziny.

Podobnie jak nasza rodzina łączy w sobie słowiańską wielonarodowość i wielokulturowość, tak też i nasze produkty czerpią z kulinarnej tradycji wschodu Europy, przywracając do życia stare receptury na smaczne i zdrowe smakołyki owocowe oraz inne doskonałe przetwory owocowe i warzywne.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne warianty owocowych i warzywnych pyszności tworzonych wyłącznie u nas w manufakturze. To co Ci oferujemy w znakomitej mierze składa się ze świeżych produktów pochodzących z własnych upraw lub od zaprzyjaźnionych lokalnych rolników.

Oferowane tutaj naturalne słodycze to unikatowe produkty rzemieślnicze wykonywane przez nas w znacznej mierze ręcznie, jednakże zawsze przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa produkcji, przechowywania i transportu. To właśnie kraftowy charakter niewielkiej ilościowo produkcji stanowi o jej wyjątkowości – w każdy owoc naszej pracy wkładamy zarówno serce jak i emocje, a także ogromną dbałość i troskę .

Produkcja zdrowej żywności, w tym zdrowych słodyczy to kwintesencja naszej pracy, która stała się jednocześnie naszą pasją. Tworzymy bowiem pyszności bez emulgatorów i sztucznych barwników, szczególnie nasze Pastille zupełnie pozbawione są jakichkolwiek konserwantów, dodatków cukrów czy słodzików.

Obserwuj nas na instagramie

@manufaktura_dobrego_smaku
Translation missing: pl.general.search.loading